×

Poznaj nasz zespół

Nasza zielarniana drużyna jest w przeważającej części kobietą 🙂

Kasię, Sylwię, Marysię, Monikę i Katarzynę możecie spotkać w naszych sklepach stacjonarnych, ale też porozmawiać z nimi przez telefon, jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas produktach.

Nasz zespół

Anna- z wykształcenia jest magistrem farmacji a od 10 lat właścicielką sklepów zielarskich. Osoby, które ją znają, mówią o niej że rzeczy niemożliwe załatwia od ręki a na cuda trzeba poczekać troszkę dłużej 😉 Nie boi się wyzwań i nowych sytuacji. Prywatnie kocha psy, dalsze i bliższe wycieczki z przyjaciółmi i ceramikę.

Katarzyna jest kierownikiem naszych sklepów stacjonarnych. Doskonała organizacja, zaangażowanie i niezawodność to jej główne cechy charakteru a znajomość ziół i preparatów oferowanych przez zielarnię potwierdzona jest posiadanym przez nią wykształceniem. Prywatnie ma mnóstwo zainteresowań a kameleony jemeńskie to tylko jedno z nich.

Nasz zespół

Sylwia pracuje w zielarni od 6 lat. Skończyła studia podyplomowe z tytułem zielarz fitoteraupeta. Bardzo lubi pracę z klientami i chętnie dzieli się posiadaną wiedzą. W wolnym czasie lubi ugotować coś wegetariańskiego i spacery z synem Jakubem i ukochanym psem Maksiem.

Monika jest z nami od 2016. Z wykształcenia jest technikiem farmaceutycznym i technikiem weterynarii. Jej spokój i opanowanie bardzo się przydają w trudnych momentach, które się czasem zdarzają w pracy. Lubi spacery, a szczególnie latem chętnie odwiedza ogrody botaniczne.

Marysia, co prawda z wykształcenia jest grafikiem komputerowym ale bardzo szybko wdrożyła się w zagadnienia związane z ziołolecznictwem. A w prywatnym czasie każdą wolną chwilę poświęca swojej pasji, którą są konie.

Tę zielarnianą ekipę uzupełniają jeszcze kolejne osoby pracujące w naszych sklepach stacjonarnych- Justyna, Małgorzata, Kasia i Patrycja oraz druga właścicielka zielarni- Justyna. Do tego zgranego zespołu od niedawna dołączyły 3 osoby zajmujące się sklepem internetowym:

Nasz zespół

Faustyna- zajmuje się w naszej zielarni marketingiem. Wymyśla dla Was materiały, które możecie oglądać na naszych kanałach w social mediach. Lubi wszelkiej maści eksperymentalne herbatki ziołowe i Hildegardę z Bingen. Nie mogąc się zdecydować czy bardziej chce zostać zielarką czy UX designerem zapragnęła połączyć oba te zainteresowania w jednym projekcie i dołączyła do ekipy sklepu.

Anita dodaje dla Was produkty w sklepie internetowym- łączy świat stacjonarny z internetowym. Stara się, by wszystko było dopięte na ostatni guzik a Wasze zamówienia docierały do Was jak najszybciej. Czasem pisze też artykuły na zielarnianego bloga.

Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00

Zapisz się na newsletter i odbierz rabat 10 zł