×

Poznaj nasz zespół

Nasza zielarniana drużyna jest w przeważającej części kobietą 🙂

Kasię, Sylwię, Marysię, Monikę i Katarzynę możecie spotkać w naszych sklepach stacjonarnych, ale też porozmawiać z nimi przez telefon, jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas produktach.

Nasz zespół

Anna- z wykształcenia jest magistrem farmacji a od 10 lat właścicielką sklepów zielarskich. Osoby, które ją znają, mówią o niej że rzeczy niemożliwe załatwia od ręki a na cuda trzeba poczekać troszkę dłużej 😉 Nie boi się wyzwań i nowych sytuacji. Prywatnie kocha psy, dalsze i bliższe wycieczki z przyjaciółmi i ceramikę.

Katarzyna jest kierownikiem naszych sklepów stacjonarnych. Doskonała organizacja, zaangażowanie i niezawodność to jej główne cechy charakteru a znajomość ziół i preparatów oferowanych przez zielarnię potwierdzona jest posiadanym przez nią wykształceniem. Prywatnie ma mnóstwo zainteresowań a kameleony jemeńskie to tylko jedno z nich.

Nasz zespół

Sylwia pracuje w zielarni od 6 lat. Skończyła studia podyplomowe z tytułem zielarz fitoteraupeta. Bardzo lubi pracę z klientami i chętnie dzieli się posiadaną wiedzą. W wolnym czasie lubi ugotować coś wegetariańskiego i spacery z synem Jakubem i ukochanym psem Maksiem.

Monika jest z nami od 2016. Z wykształcenia jest technikiem farmaceutycznym i technikiem weterynarii. Jej spokój i opanowanie bardzo się przydają w trudnych momentach, które się czasem zdarzają w pracy. Lubi spacery, a szczególnie latem chętnie odwiedza ogrody botaniczne.

Kasia pracuje w zielarni 5 lat. Z wykształcenia jest dietetykiem. Ukończyła też dwustopniowy kurs zielarski we Wrocławiu. Śliczny zaraźliwy uśmiech i nieustanny optymizm to jej znaki rozpoznawcze. W wolnym czasie uwielbia zdobywać górskie szczyty.

Marysia jest z nami dosyć krótko. Pracuje w zielarni od czerwca. Co prawda z wykształcenia jest grafikiem komputerowym ale bardzo szybko wdrożyła się w zagadnienia związane z ziołolecznictwem. A w prywatnym czasie każdą wolną chwilę poświęca swojej pasji, którą są konie.

Tę zielarnianą ekipę uzupełniają jeszcze kolejne osoby pracujące w naszych sklepach stacjonarnych- Justyna, Małgorzata, Kasia i Patrycja oraz druga właścicielka zielarni- Justyna. Do tego zgranego zespołu od niedawna dołączyły 3 osoby zajmujące się sklepem internetowym:

Nasz zespół

Faustyna- zajmuje się w naszej zielarni marketingiem. Wymyśla dla Was materiały, które możecie oglądać na naszych kanałach w social mediach. Lubi wszelkiej maści eksperymentalne herbatki ziołowe i Hildegardę z Bingen. Nie mogąc się zdecydować czy bardziej chce zostać zielarką czy UX designerem zapragnęła połączyć oba te zainteresowania w jednym projekcie i dołączyła do ekipy sklepu.

Anita dodaje dla Was produkty w sklepie internetowym- łączy świat stacjonarny z internetowym. Stara się, by wszystko było dopięte na ostatni guzik a Wasze zamówienia docierały do Was jak najszybciej. W wolnych chwilach czyta kryminały i próbuje nadążyć za pomysłami swojego przedszkolaka.

Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00

Zapisz się na newsletter i odbierz rabat 10 zł