×
Krople geriatryczne Ojca Grzegorza z Rychwałdu

Krople geriatryczne Ojca Grzegorza z Rychwałdu

Krople geriatryczne polecane są zwłaszcza osobom starszym. Pomocne w leczeniu: miażdżycy naczyń, niewydolności krążenia, choroby wieńcowej, zakrzepów i zastojów żylnych. Poprawiają sprawność fizyczną i umysłową.
Cena 28,50 zł
Krople na schorzenia kobiece Ojca Grzegorza z Rychwałdu 100ml

Krople na schorzenia kobiece Ojca Grzegorza z Rychwałdu 100ml

Krople na schorzenia kobiece - dla regulacji układu hormonalnego, przy zaburzeniach cyklu miesięcznego, przy nadmiernym miesiączkowaniu, przy niepłodności związaną z niedoczynnością ciałka żółtego, przy zwiększonym poziomie prolaktyny, przy zaburzeniach emocjonalnych w okresie menopauzy
Cena 28,50 zł

Zioła ojca Grzegorza z Rychwałdu - remedium na wiele chorób i dolegliwości 

Grzegorz Franciszek Sroka, OFMConv. (1930-2006) – był franciszkaninem, zielarzem, propagatorem ziołolecznictwa, gwardianem klasztoru w Kalwarii Pacławskiej. Pracował jako dyplomowany ślusarz, a po przyjęciu do zakonu franciszkanów studiował filozofię i teologię. Sprawował posługę kapłańską w różnych miejscowościach, w tym w Rychwałdzie, gdzie prowadził zielarnię i propagował naturalne metody leczenia. Zasłynął jako wybitny znawca fitoterapii oraz właściwości terapeutycznych i zdrowotnych ziół. Dzięki jego wytrwałości i zaangażowaniu powstał ośrodek zielarski w Rychwałdzie, który stał się celem pielgrzymek tysięcy ludzi, nie tylko z Polski. Wskazówki lecznicze udostępniał również w internecie na stronach prowadzonych przez zakonników. Jego ostatnią inicjatywą było zbudowanie leczniczych grot solnych w Rychwałdzie.

Zioła ojca Grzegorza na pasożyty, nerwicę, a nawet na odchudzanie

Ojciec Grzegorz Sroka jest również autorem publikacji na temat ziołolecznictwa oraz prowadził swego czasu szkolenia i warsztaty dla zainteresowanych ziołolecznictwem osób. Dzięki jego zaangażowaniu w propagowanie naturalnych metod leczenia i pielęgnacji, zdobył uznanie wielu osób w Polsce i za granicą. Ojciec Grzegorz Sroka z Rychwałdu zajmował się także produkcją naturalnych kosmetyków oraz herbat ziołowych. Jego produkty, oraz produkty ziołowe na bazie jego recept - wytwarzane ręcznie z naturalnych surowców i zgodnie z zasadami ekologii, cieszą się do dzisiaj dużym zainteresowaniem wśród osób poszukujących naturalnych metod pielęgnacji ciała oraz leczenia różnych dolegliwości zdrowotnych. Zioła ojca Grzegorza są skomponowane na wiele schorzeń i dolegliwości począwszy od chorób pasożytniczych, przez stres, nerwicę aż do chorób krążenia, nerek czy problemów z przemianą materii. Ojciec Grzegorz Sroka uważał, że leczenie ziołami może być skutecznym uzupełnieniem medycyny konwencjonalnej. Jego ulubionym hasłem było motto „Kto pije zioła zakonnika, ten chorób unika”.

Kiedy zacząć pić zioła ojca Sroki?

Ojciec Grzegorz opracował ponad 20 preparatów ziołowych, w tym syropy, nalewki, pomady, krople i mieszanki ziołowe, przeznaczone do leczenia różnych chorób i schorzeń, takich jak choroby kobiece, układu krążenia, przewodu pokarmowego, dróg moczowych i oczu. Komponując swoje mieszanki, opierał się na swojej głębokiej wiedzy oraz ogromnym doświadczeniu zdobywanym podczas długoletniej praktyki zielarskiej, ale też na swojej zielarskiej intuicji. Dlatego też warto zacząć pić zioła ojca Sroki - zaraz na samym początku naszych zmagań z konkretną dolegliwością a na przykład w przypadku schorzeń kobiecych na samym początku cyklu.

Gdzie kupić zioła ojca Grzegorza?

Zioła ojca Grzegorza znajdziesz w zielarniach stacjonarnych oraz online. Wiele jego preparatów znajdziesz także w naszej zielarni. Ojciec Grzegorz Sroka zasłynął ze skomponowania wielu ciekawych mieszanek ziołowych, które według jego przekonań miały pozytywny wpływ na zdrowie. Niektóre z nich przeznaczone były do leczenia konkretnych schorzeń, a inne do ogólnego wzmacniania organizmu. Wśród preparatów ziołowych ojca Sroki można wymienić syropy, nalewki, pomady, krople i mieszanki ziołowe, takie jak:

Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00

Zapisz się na newsletter i odbierz rabat 10 zł