×

Lista produktów marki ForMeds

ForMeds® to firma działająca od 2012 roku, która od samego początku specjalizuje się się w produkcji suplementów diety bez dodatków chemicznych. Oferowanie naturalnych i bezpiecznych produktów, które jednocześnie są skuteczne to priorytet dla firmy.

Wszystkie wyroby ForMeds przechodzą ścisłą kontrolę jakości, od etapu opracowania nowej receptury, po testowanie i zastosowanie. Cały proces jest zgodny zakładzie z procedurami HACCP oraz GMP/GHP.

ForMeds posiada wykwalifikowaną kadrę specjalistów, którzy stale poszerzają swoje umiejętności. Wykorzystuje nowoczesne technologie, aby uzyskać najlepsze produkty dla swoich klientów.

Surowce do produkcji suplementów pozyskiwane są tylko ze sprawdzonych źródeł a proces produkcyjny odbywa się na nowoczesnych liniach produkcyjnych zapewniających wysoki standard usług końcowych. Wszystkie produkty ForMeds są badane przez certyfikowane i niezależne laboratoria, a także znajdują się w Rejestrze Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz w Bazie Leków i Środków Ochrony Zdrowia KS-BLOZ. Firma stale poszerza asortyment. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ForMeds w naszym sklepie zielarskim netzdrowie.pl

Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00

Zapisz się na newsletter i odbierz rabat 10 zł