×

Lista produktów marki FITOMED

FITOMED to polski producent ziołowych naturalnych kosmetyków obecny na na polskim rynku kosmetycznym od 1999 roku. Idea, która przyświeca firmie jest oparta na przekonaniu, że zdrowie i witalność człowieka są zaklęte w naturze. Dlatego też FITOMED tworzy oryginalne receptury kosmetyków opierając się zarówno na wiedzy ludowej i doświadczeniach poprzednich pokoleń, jak i współczesnych badaniach naukowych.

W celu zapewnienia najwyższej jakości i skuteczności swoich kosmetyków, do produkcji wykorzystywane są świeże wyciągi ziołowe przygotowywane na bazie wody oligoceńskiej. Dzięki temu pielęgnacja staje się delikatna i subtelna, a kosmetyki charakteryzują się wysokim stopniem bezpieczeństwa. Warto też dodać, że nie są testowane na zwierzętach.

FITOMED oferuje szeroki asortyment kosmetyków. Są to:

  • szampony i odżywki do włosów (tworzone z niezwykłą starannością; zawierają między innymi mydlnicę lekarską, rumianek, szyszki chmielu, szałwię i skrzyp);
  • mleczka, toniki, płyny do twarzy oraz sera (powstają w oparciu o nawilżający wyciąg z lukrecji, oczar wirginijski, lawendę i płatki róży)
  • oraz balsamy, żele i płyny do kąpieli (zawierają ekstrakty z lipy, arniki górskiej, lukrecji gładkiej, szałwii, jeżówki purpurowej).

Kosmetyki FITOMED są doskonałe dla osób ze skórą wrażliwą na mydła i detergenty, a ich wysoka skuteczność sprawia, że pomagają rozwiązywać problemy zarówno kosmetyczne, jak i dermatologiczne.

Produkty firmy opierają się na nowoczesnych i bezpiecznych surowcach kosmetycznych, nie testowanych na zwierzętach. Gdzie to możliwe, zastępują emulgatory, barwniki, zapachy i detergenty naturalnymi składnikami. Świeże wyciągi z mydlnicy lekarskiej, rośliny o właściwościach pieniących i myjących, pozwalają na tworzenie kosmetyków do mycia ciała i włosów o znacznie niższej zawartości detergentów. Produkty FITOMED są rekomendowane przez lekarzy i doskonale sprawdzają się dla osób o wrażliwej skórze, w tym szampony, odżywki i wcierki do włosów.

Postaw na polskie, skuteczne kosmetyki FITOMED dostępne w naszej zielarni netzdrowie.pl i ciesz się zdrową, gładką skórą każdego dnia!

FAQ

Co to za firma?
Fitomed to polska firma założona przez Annę Kołodziejczyk w latach 90 XX wieku. 

Fitomed opinie
Kosmetyki Fitomed cieszą się dużą popularnością wśród naszych klientek i klientów. Cenią sobie ich naturalne składy, zwłaszcza to że zawierają wyciągi z polskich ziół tradycyjnie wykorzystywanych w kosmetyce typu mydlnica lekarska.

Olejek SALICYLIC 27g FITOMED

Olejek SALICYLIC 27g FITOMED

Olejek Salicylic jest przeznaczony do każdej cery z zaskórnikami otwartymi i zamkniętymi, do pielęgnacji cery suchej, zmęczonej, z zanieczyszczonymi porami.
Cena 37,50 zł
Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00

Zapisz się na newsletter i odbierz rabat 10 zł