×

Lista produktów marki GorVita

GorVita to firma, która swoją działalność rozpoczęła w 1989 roku, koncentrując się początkowo na dystrybucji wybranych firm farmaceutycznych i kosmetycznych. Potem właściciele firmy postanowili, że GorVita będzie firmą produkującą własne produkty.

Pomimo korzyści płynących z leków chemicznych, których stosowanie przyczyniło się do zmniejszenia zagrożenia życia z powodu chorób, obecnie zauważa się spadek zaufania do leków syntetycznych. Rosnąca liczba powikłań związanych z nadużywaniem tychże leków skłania ludzi do poszukiwania naturalnych alternatyw.

Firma GorVita specjalizuje się głównie w produkcji suplementów roślinnych oraz preparatów do stosowania zewnętrznego, wykorzystując wyłącznie naturalne surowce. Blisko współpracuje z Uzdrowiskiem w Rabce, które posiada bogate doświadczenie w leczeniu uzdrowiskowym przy użyciu naturalnych źródeł, takich jak lecznicze wody. To właśnie na bazie tych doświadczeń firma projektuje i wdraża swoje produkty.

GorVita nie tylko oferuje swoje produkty, ale także stale się rozwija, dbając o najwyższą jakość oferowanych wyrobów. Podejście do zdrowia tej marki opiera się na naturalnych metodach i składnikach, odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie rynku na bezpieczne i skuteczne alternatywy dla leków syntetycznych.

Żele, maści i balsamy z żywokostem, aloesem, nagietkiem, rokitnikiem, świerkiem. 

Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00

Zapisz się na newsletter i odbierz rabat 10 zł