×

Lista produktów marki DLA Ziołowe kosmetyki dla skóry i włosów

Kosmetyki DLA tworzone są przez dwie pasjonatki (z wykształcenia chemiczki) - Martę i Zosię. Firma wprowadza regularnie nowe linie kosmetyków, aby dostosować się do oczekiwań klientów i pozostać na bieżąco z najnowszymi trendami w branży kosmetycznej.

Firma ogromną wagę przykłada do zawartych w kosmetykach składników - preparaty DLA bazują na naparach z ziół. W typowym kosmetyku nawet 70% składu stanowi woda, w produktach DLA jest zastępowana właśnie naparami ziołowymi. Napary te są świeżo przygotowane. Firma nie stosuje kupionych i gotowych ekstraktów. Co ważne DLA skupia się na takim komponowaniu kosmetyków, by zawarte w nich składniki roślinne wspomagały swoje działanie a nie przeszkadzały sobie wzajemnie.

DLA KOSMETYKI bazuje na problemach skórnych swoich rodzin, przyjaciół oraz klientów. Prototypy produktów są gruntownie badane - przechodzą szereg testów. Połączenie wiedzy specjalistów z wielu dziedzin lekarzy dermatologów, alergologów, chemików, biologów i farmaceutów gwarantuje stworzenie skutecznych i innowacyjnych receptur spełniających oczekiwania najbardziej wymagających cer.

W DLA KOSMETYKI stosowane są ekologiczne opakowania. Ponadto firma dba nie tylko o skuteczność swoich produktów, ale także o środowisko naturalne oraz dobro zwierząt- kosmetyki nie są testowane na zwierzętach.

Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00

Zapisz się na newsletter i odbierz rabat 10 zł