×

Lista produktów marki ASTRON

ASTRON to renomowana marka, która zaczęła swoją przygodę z ziołami w 2008 roku w Starym Henrykowie na Dolnym Śląsku. Założyciel zielarni, Józef Tabor, rozpoczął uprawę ostropestu plamistego i produkcję oleju żywokostowego z gojnikiem według własnej receptury. Do dziś są to ich flagowe produkty, cieszące się uznaniem i zajmujące czołowe miejsca na półkach sklepów zielarskich.

Rocznie firma uprawia ponad 40 ton ostropestu plamistego i maceruje setki tysięcy litrów oleju żywokostowego z gojnikiem, starannie pakując je w wysokiej jakości opakowania. Długoletnie doświadczenie w uprawie roślin zaowocowało stworzeniem marki, która wyróżnia się dbałością o najwyższą jakość oferowanych produktów.

Od samego początku celem ASTRON było dostarczanie produktów, do których klienci chętnie wracają. Marka rozwijała się dzięki poczcie pantoflowej i obecności na targach medycyny naturalnej, gdzie klienci mieli szansę poznać produkty i stać się wieloletnimi partnerami. Polityka dobrego produktu oraz szybkiego czasu dostawy przyniosła sukces, a obecnie ASTRON dostarcza swoje produkty do ponad 1300 punktów sprzedaży na terenie całej Polski, realizując przesyłki zazwyczaj na drugi dzień od złożenia zamówienia.

ASTRON to nie tylko produkty importowane z różnych zakątków świata, ale także własne dolnośląskie plantacje ziół. Marka oferuje szeroką gamę produktów, w tym takie zioła jak Ostropest plamisty, Miłorząb, Melisa lekarska, Szałwia lekarska, Rdestowiec japoński, Gojnik premium, Miłorząb japoński. Wszystkie te zioła są uprawiane, zbierane, suszone i pakowane przez zespół ASTRON, który z dumą podkreśla pracę ludzkich rąk, zaangażowanie i doświadczenie w każdym etapie produkcji.

Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00

Zapisz się na newsletter i odbierz rabat 10 zł