×

Lista produktów marki YOGI TEA

YOGI TEA to firma produkująca aromatyczne zdrowe herbaty od ponad 40 lat. Założona została przez instruktora jogi w Oregonie w 1984r. Pierwszą produkowaną przez tę firmę herbatą była mieszanka korzenna. Produkt YOGI TEA Classic jest dostępny do dziś i nadal cieszy się popularnością.

Yogi Tea tworzy pyszne mieszanki ziół i przypraw w oparciu o unikalne receptury ajurwedyjskie i promuje ćwiczenia jogi oraz spokój i uważność każdego dnia. W swojej ofercie ma herbaty rozgrzewające, oczyszczające, uspokajające, na dobry sen, trawienie czy odporność.

Znajdziemy w nich zarówno popularne zioła i przyprawy jak mięta, rumianek, goździki, imbir, kardamon, cynamon czy lukrecja jak i mniej kojarzące się z piciem herbaty- pieprz, papryczka chili czy bazylia :) Produkty wykorzystywane do produkcji mieszanek pochodzą z upraw ekologicznych.

Hasłem jakie przyświeca firmie jest: "Kto żyje i postępuje świadomie, odkrywa piękno nawet tam, gdzie jest ono niedostrzegalne na pierwszy rzut oka. Wierzymy, że żyjąc w równowadze każdy może zrobić wiele dobrego i że nawet filiżanka herbaty może być inspiracją do takiego działania!" Spróbujcie sami!

YOGI TEA Herbata Women's Energy- 17 torebek

YOGI TEA Herbata Women's Energy- 17 torebek

Ajuwerdyjska korzenna herbata Yogi Tea Women's Energy to hibiskus, lukrecja, mięta, malina z korzennymi przyprawami takimi jak imbir, kardamon i goździki w saszetkach do zaparzania. Polecana zwłaszcza kobietom- pomocna przy bólach menstruacyjnych.
Cena 14,90 zł
YOGI TEA Herbata Women's Tea- 17 torebek

YOGI TEA Herbata Women's Tea- 17 torebek

Ajuwerdyjska korzenna herbata Yogi Tea Women's Tea to lukrecja, mięta, malina, rumianek  i pomarańcza z korzennymi przyprawami takimi jak imbir, kardamon i goździki w saszetkach do zaparzania. Polecana zwłaszcza kobietom!
Cena 15,50 zł

Ajuwerdyjskie herbaty 

Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00

Zapisz się na newsletter i odbierz rabat 10 zł