×

Lista produktów marki Dary Natury

Dary Natury to polska firma pochodząca z Podlasia. Powstała we wsi Koryciny w latach 90-tych i od tej pory bardzo prężnie się rozwija. Założyciel firmy - Mirosław Angielczyk to pasjonat zielarstwa a firmie przyświeca następująca misja: „Ochrona zagrożonych gatunków ziół, kultywowanie tradycyjnego zielarstwa oraz wspieranie i rozwój upraw rolnictwa ekologicznego”.

Poza produkcją ekologicznych ziół i przypraw Dary Natury produkują także zdrową żywność. Wiele surowców pozyskiwanych jest ręcznie, w możliwie najbardziej optymalnym dla nich czasie z ekologicznie czystych terenów Podlasia. Zebrane zioła są przetwarzane oraz przygotowywane i pakowane w jednym miejscu.

Firma ma w swojej ofercie zioła liofilizowane, zioła jednorodne, herbatki ziołowe, herbaty owocowe, przyprawy, przyprawy jednorodne i mieszanki przyprawowe. Herbaty ziołowe są w formie sypanej a także w postaci saszetek do zaparzania.

Dla Darów Natury ważne jest, by pozyskiwać surowce do produkcji swoich wyrobów z szacunkiem dla środowiska- mają to zapewnić specjalnie wydzielone obszary, ekologiczne plantacje, lokalni rolnicy. Ponadto opakowania dla swoich produktów wytwarzają głównie ze szkła i papieru, które można poddać recyklingowi a do pakowania ziołowych herbatek ekspresowych używają w 100% biodegradowalnej, niebielonej i niechlorowanej celulozy oraz tworzywa ze skrobi kukurydzianej.

z 7

Zioła i herbaty

Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00

Zapisz się na newsletter i odbierz rabat 10 zł