×

Aliness - Witaminy i suplementy

Marka Aliness jest własnością polskiej firmy Medicaline, która posiada nowoczesny zakład produkcyjny i zaplecze badawczo-rozwojowe w Karczewie pod Warszawą. Aliness spełnia najwyższe standardy europejskie produkcji i magazynowania, oparte na standardzie farmaceutycznym GMP oraz HACCP.

Firma posiada własną produkcję, magazyn surowców i wyrobów gotowych, dział rozwoju oraz kadry doświadczonych technologów i specjalistów produkcyjnych.

Produkty marki Aliness są starannie wyselekcjonowane, a ich składniki są wnikliwie weryfikowane pod kątem jakościowym. Wiele używanych przez firmę surowców posiada opatentowane formy, a pozostałe posiadają certyfikaty i analizy chemiczno-jakościowe. Preparaty Aliness są produkowane zgodnie z koncepcją "czystej etykiety", co oznacza brak niepotrzebnych składników, plastyfikatorów, szkodliwych dodatków lub alergenów. Dzięki temu są odpowiednie nawet dla osób z nietolerancją na gluten lub laktozę.

Wszystkie substancje zawarte w preparatach nie zawierają organizmów modyfikowanych genetycznie (NO GMO). Produkty marki Aliness® cechują się również wysoką i szybką biodostępnością substancji czynnych, co oznacza, że organizm szybko i skutecznie przyswaja składniki odżywcze. Wszystko to zapewnia najwyższe standardy produkcji farmaceutycznej zgodne z GMP oraz HACCP.

Gdzie kupić produkty Aliness?

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne produkty marki Aliness, które zostały starannie opracowane w oparciu o najnowsze badania i spełniają cenajwyższe standardy jakości. Stale powiększamy asortyment tej marki w naszym sklepie.

z 3
Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00

Zapisz się na newsletter i odbierz rabat 10 zł